Wyświetl pojedynczy post
Stasik
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 15.05.2009, 15:31
mysle ze stadion na 34 tys jest optymalny dla nas. Nikt nie bierze pod uwagi tego ze nawet jesli okaze sie w 3 meczach w sezonie ze jest za maly, to ciagle w pozostalych 20 bedzie za duzy
na stadionie na ktorym jest 30 tys i bedzie prawie caly pelny - bedzie napewno lepiej ogladac mecz, niz
przy 30 tysiacach na stadionie o pojemnosci 45 tys gdzie co 3 krzeselko jest puste...

jak ktos mowi ze nagle za 2 lata na wisle zacznie chodzic po 45 tysiecy to (niestety) powienien sie chyba w czolo puknac... w tym sezonie na ilu meczach byl komplet ?

swoja droga dzwig tez chetnie zobacze
Odpowiedz cytując