Wyświetl pojedynczy post
matern
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: biezanow/czarnochowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2446
Stary 15.05.2009, 15:29
wiece czy ta kamerka co jest z pawilonu medialnego/trybyny E ( nie wiem dokladnie) bedzie jeszcze dzialac? czy ona byla tylko pod euro i jak odpadlismy to ja zlikwidowali bo obraz z niej byl o wiele lepszy niz z tej miasta krakowa...
Odpowiedz cytując