Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
matern
Member
Od: 07.2008
Skąd: biezanow/czarnochowice
Offline
#
2446
15.05.2009, 15:29
wiece czy ta kamerka co jest z pawilonu medialnego/trybyny E ( nie wiem dokladnie) bedzie jeszcze dzialac? czy ona byla tylko pod euro i jak odpadlismy to ja zlikwidowali
bo obraz z niej byl o wiele lepszy niz z tej miasta krakowa...
matern
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matern
Znajdź inne posty napisane przez matern