TeeS napisał(a):

|
Już kiedyś grali bez napastników i wygrali 4-0 z Odrą. Paradoksalnie szło im lepiej niż z Chinyamą na szpicy wcześniej. Tak, że nie ma się co cieszyć na zapas.
|
Dokładnie. Nie będzie szukania Cziniego na siłę, tylko będą musieli sami coś skonstruować. A w takim wypadku różne rzeczy mogą się dziać. Tak więc bez podniety proszę.