Wyświetl pojedynczy post
zawiślak23
Junior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2436
Stary 15.05.2009, 12:56
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Może za 10 lat tak a teraz myślę że 25 tys karnetów to mrzonka. W Krakowie sa dwa liczącę się kluby i do tego jeszcze Hutnik to powoduje że jeszcze trudniej o zapełnienie stadionu.

Popatrzmy na przykład Liverpoolu.Miasto wielkości Krakowa z dwoma bardzo mocnym klubami (Liverpool FC i Everton).Na Anfield 50 tys. to norma,Goodison Park 40-45 tys. na każdym meczu.Myślę ,że u nas też to jest możliwe(tzn.te 33 tys na każdym meczu) ,ale podstawą jest dobry stadion.Wtedy nawet najbardziej wybredny fan znajdzie swoje miejsce na stadionie.Infrastruktura to podstawa!
Odpowiedz cytując