KOMINEK napisał(a):

|
Może za 10 lat tak a teraz myślę że 25 tys karnetów to mrzonka. W Krakowie sa dwa liczącę się kluby i do tego jeszcze Hutnik to powoduje że jeszcze trudniej o zapełnienie stadionu.
|
Pożyjemy ,zobaczymy.....
Z Brożkiem długo nie czekałem ,mam nadzieję ,że z frekwencją na stadionie też ....