eye63 napisał(a):

Osłabienie Legii
No to teraz może być bardzo ciekawie Co prawda z nami pudłował jak cholera, ale wątpię, żeby Paluchowski stał się nagle bohaterem. Ciężko Legię widzę jeśli to będzie coś poważniejszego.
|
A może to zasłona dymna, taka zwyczajna ściema? Dopóki nie ujrzę składu Legii na jutrzejszy mecz to nie uwierzę.
Edit: Ok, powiedzmy, że już wierzę

Myślę, że jak se Polonia samobója nie .......nie to będzie OK.
