Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6721
Stary 15.05.2009, 12:29
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Osłabienie Legii

No to teraz może być bardzo ciekawie Co prawda z nami pudłował jak cholera, ale wątpię, żeby Paluchowski stał się nagle bohaterem. Ciężko Legię widzę jeśli to będzie coś poważniejszego.
A może to zasłona dymna, taka zwyczajna ściema? Dopóki nie ujrzę składu Legii na jutrzejszy mecz to nie uwierzę.


Edit: Ok, powiedzmy, że już wierzę Myślę, że jak se Polonia samobója nie .......nie to będzie OK.
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 15.05.2009 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując