Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6720
Stary 15.05.2009, 12:22
Osłabienie Legii

No to teraz może być bardzo ciekawie Co prawda z nami pudłował jak cholera, ale wątpię, żeby Paluchowski stał się nagle bohaterem. Ciężko Legię widzę jeśli to będzie coś poważniejszego.
Odpowiedz cytując