Wyświetl pojedynczy post
ciastek11
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2430
Stary 15.05.2009, 11:30
Bez przesady , aż tak źle nie będzie z wyglądem stadionu , wytarczy , że zabuduje się okrąglak aby domknąć bryłę stadionu oraz połączyć dach między trybunami wzdłuż boiska z D i E na wzór stadionów angielskich , a mianowicie "przyciąć" trochę dach nad D i E a ten z trybun nowo powstałych na wysokości D i E przedłużyć i polączyć pod kątem prostym tak aby nie zasłonić boiska osobą zajmującym miejsa w narożnikach stadonu
Odpowiedz cytując