Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2414
Stary 14.05.2009, 22:47
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Narzekacie na inne stadiony, tyle ze u nas tez jest pare fatalnych rzeczy:
- wystajaca wentylacja z D i E, to tragicznie wyglada
- brak otynkowania trybun za bramkami, jesli tak bedzie z bocznymi tu dziekuje, nie mogli by przynajmniej otynkowac trybun za brakami, tak jak sa one z boku (taki jasny bezowy kolor) !!!
- na szczescie poprawione sa przerwy miedzy trybunami w projekcie, ale dziura miedzy dachami trybun za bramkami dalej jest, a przydalo by sie to zamknac nie tylko ze wzgledow estetycznych ale ludziom moze tam padac na leb jak wiatr bedzie
- mial byc robiony projekt zamkniecie okraglaka, mialo byc tam studio i co jest? kraty od kilku mscy mimo ze gosci nie ma, zadnego podloza tylko wysypane kamienie

tylko tych pare poprawek zmienilo by stadion a i chetnie widzialbym otynkowanie w nasych barawach... tj skoro gora juz jest niebieska, to srodek dac bialy i dol czerwony, i byloby pieknie
A nie pomyślałeś, że trybuny będą wykańczać tak samo jak i okrąglaka po skończeniu całego stadionu? Po co malować/tynkować czy co tam jeszcze jak za rok znowu trzeba będzie to robić od nowa, bo w czasie budowy wszystko się zasyfi i wyblaknie. Wentylacja nie jest żadnym problemem, wystarczy tam zrobić banery reklamowe albo powierzchnie na przykład z herbem. Zaslonić to nie problem. Jedyne co mi się nie podoba to ta przerwa między budowaną nową trybuną główną a okrąglakiem, co widać na projektach. Nie będzie ona przylegać do budynku medialnego tak jak trybuna E, tylko zostanie parometrowa przerwa, pewnie chodzi o to żeby trybuny AB i C były do siebie symetryczne na wypadek gdyby kiedyś zamiast okrąglaka chcieli wstawić narożnik.

Ostatnio edytowane przez radekogi : 14.05.2009 o godz. 22:56.
Odpowiedz cytując