Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2412
Stary 14.05.2009, 21:55
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Narzekacie na inne stadiony, tyle ze u nas tez jest pare fatalnych rzeczy:
- wystajaca wentylacja z D i E, to tragicznie wyglada
- brak otynkowania trybun za bramkami, jesli tak bedzie z bocznymi tu dziekuje,
Kumaty architekt i wentylacje mogą zniknąć. A tynk... Prrrrrr. Broń Cię Panie Boże. Jak wykończenie to tylko w kamieniu lub metalu czy jakimś przyjemnym tworzywie sztucznym.

Co do dźwigów -> http://www.liebherr.com/at/products_...D=106082!179-0
Ten ostatni 1200 ton udźwigu
Odpowiedz cytując