KaSzTaN napisał(a):

Narzekacie na inne stadiony, tyle ze u nas tez jest pare fatalnych rzeczy:
- wystajaca wentylacja z D i E, to tragicznie wyglada
- brak otynkowania trybun za bramkami, jesli tak bedzie z bocznymi tu dziekuje,
|
Kumaty architekt i wentylacje mogą zniknąć. A tynk... Prrrrrr. Broń Cię Panie Boże. Jak wykończenie to tylko w kamieniu lub metalu czy jakimś przyjemnym tworzywie sztucznym.
Co do dźwigów ->
http://www.liebherr.com/at/products_...D=106082!179-0
Ten ostatni

1200 ton udźwigu
