Narzekacie na inne stadiony, tyle ze u nas tez jest pare fatalnych rzeczy:
- wystajaca wentylacja z D i E, to tragicznie wyglada
- brak otynkowania trybun za bramkami, jesli tak bedzie z bocznymi tu dziekuje, nie mogli by przynajmniej otynkowac trybun za brakami, tak jak sa one z boku (taki jasny bezowy kolor)


!!!
- na szczescie poprawione sa przerwy miedzy trybunami w projekcie, ale dziura miedzy dachami trybun za bramkami dalej jest, a przydalo by sie to zamknac nie tylko ze wzgledow estetycznych ale ludziom moze tam padac na leb jak wiatr bedzie
- mial byc robiony projekt zamkniecie okraglaka, mialo byc tam studio i co jest? kraty od kilku mscy mimo ze gosci nie ma, zadnego podloza tylko wysypane kamienie
tylko tych pare poprawek zmienilo by stadion a i chetnie widzialbym otynkowanie w nasych barawach... tj skoro gora juz jest niebieska, to srodek dac bialy i dol czerwony, i byloby pieknie
