Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7898
Stary 14.05.2009, 20:43
taka sprawa:
nie jestem zapisany na mecz z Lechia ale nie jedzie kumpel, czy moge wziac od niego kwit i na jego nazwisko wejsc

pytam tu, bo temat Mecz Lechia- Wisła poki co malo popularny...



Odpowiedz cytując