Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kaśka
Junior Member
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
7894
14.05.2009, 18:57
Jakim autobusem/ tramwajem mogę dojechać na ul. Wysłouchów z Placu Centralnego? I na jakim przystanku wysiąść?
Ostatnio edytowane przez kaśka : 14.05.2009 o godz. 19:09.
kaśka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kaśka
Znajdź inne posty napisane przez kaśka