Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7886
Stary 14.05.2009, 16:34
janko04 napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo dokładnie w jaki dzień i o jakiej godzinie bedzie mecz ze Śląskiem? Bo na necie pisze 30 Maj godzina 17:00 i chcialem weidziec czy to jest pewne?
Mecz NAPEWNO jest w sobotę o 17. Wystarcz sprawdzić chociazby na oficjalnej stronie Ekstraklasy czy Wisły.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...em_w_niedziele
Odpowiedz cytując