janko04 napisał(a):

|
Wiadomo dokładnie w jaki dzień i o jakiej godzinie bedzie mecz ze Śląskiem? Bo na necie pisze 30 Maj godzina 17:00 i chcialem weidziec czy to jest pewne?
|
Mecz NAPEWNO jest w sobotę o 17. Wystarcz sprawdzić chociazby na oficjalnej stronie Ekstraklasy czy Wisły.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...em_w_niedziele