Teraz największym możliwym wzmocnieniem drużyny na przyszły sezon będzie... podpisanie kontraktu ze Sobolem. Taka jest prawda. Ja wierze w Bednarza i mam nadzieje że wie co robi. Myślę, że pan Bogusław po ostatniej kolejce, gdzie Wisła będzie na czele tabeli da znak naszemu dyrektorowi sportowemu aby szukał 2-3 piłkarzy do wzmocnienia pierwszej 11-tki. Panowie i Panie Wiara czyni cuda

Pozdrawiam