kubanczyk napisał(a):

|
Jirsak jest ebz formy dla tego nie gra. Diaz nie gra efektownie ale efektywnie. Taki malontent jak ty tego nie widzi. i przestanmy wierzyc ze Jirsak wkoncu zacznie grac. 2 lata prawie nic nie gra, poza drobnymi wyskokami. odlmy sie lepiej zeby ktos chcial go kupic chociarz za pol banki euro.
|
O czym ty piszesz teraz ? Z każdym razem jak Tomas wchodzi na boisko to wnosi coś do gry. A z Piastem był absolutnym numerem jeden, lepszy nawet od Sobola.