Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mlynnek
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
7885
14.05.2009, 11:01
Pytanie do rozliczających sie z fiskusem. Oddali Wam już ci złodzieje zwrot podatku? jeśli tak to kiedy składaliscie?
pzodro
http://img472.imageshack.us/img472/6682/bild0085ta.jpg
<==== wycieczka do warszawy
mlynnek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mlynnek
Znajdź inne posty napisane przez mlynnek