Rengifo odrzucił oferte Lecha.Cała ta sytuacja przypomina mi Wisłe sprzed 6 lat kiedy to po udanym sezonie w europejskich pucharach kilku zawodników odeszło.
http://www.sports.pl/ekstraklasa/art...?Artykul=49089
Lech szuka wzmocnień na Słowacji
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,66...lowakami_.html