Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
AstarothDM
Wyższa Szkoła Jazdy
Od: 12.2003
Skąd: Wyzsza Szkoła Jazdy
Offline
#
7884
14.05.2009, 07:26
Pytanie do zorientowanych w temacie, czy w świetle obecnych przepisów zimne ognie są dozwolone na stadionie czy nie?
***
miejsce na twoją reklamę
***
AstarothDM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AstarothDM
Znajdź inne posty napisane przez AstarothDM