Coglin napisał(a):

|
czyli jednego kandydata do grze w Wisle mniej. jak zwykle zreszta - interesujemy sie kims tam, ale nim szanowne wladze klubu sie obudza, gosciu gra juz gdzie indziej.
|
Chłopie...
Zobacz, na forum jesteś od tylu lat, a komentujesz newsy z "efakta".
Robisz tak, bo ci sie nudzi?