szczebrzeszcz napisał(a):

asystę miał jak już coś
ale kłócić się o to nie zamierzam
o Kubowiczu zupełnie zapomniałem, dzisiaj pierwszy mecz w tym roku od pierwszej minuty, a trzeci w ogóle
jeszcze 4 meczy żeby pokazali co potrafią
|
no faktycznie
nie ma gola Burego. tyle tylko że zaraz po zakończeniu meczu na 90 minut.pl jako zdobywca pierwszego gola widniał Bury....
coś się komuś pomyliło :( na niekorzyść Burego