Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2395
Stary 13.05.2009, 22:15
Trybuna C w styczniu to nie pomyłka ale nie myślcie sobie że w styczniu wracamy na R22 , przecież nie możemy grać na takiej łące jak teraz Wymiana murawy i podłoża i obniżenie ? ma trwac od marca do czerwca.
Odpowiedz cytując