Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
2395
13.05.2009, 22:15
Trybuna C w styczniu
to nie pomyłka ale nie myślcie sobie że w styczniu wracamy na R22 , przecież nie możemy grać na takiej łące jak teraz
Wymiana murawy i podłoża i obniżenie ? ma trwac od marca do czerwca.
jerry1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jerry1990
Znajdź inne posty napisane przez jerry1990