Paintball dobry, a ASG lepsze. Swego czasu pamiętam jak w każdy wolny weekend się chodziło na fort w Prokocimiu z kumplami powymiatać

Ze 2 lata miałem przerwy bo czasu za bardzo nie było ale po wakacjach kupuje jakąś dobrą giwerę i będziemy szaleć od nowa.
BTW: Chodzi ktoś z Huty czasami na strzelanki

Można by kiedyś się ustawić i skoczyć na jakiś paintball np do "Forum"
