Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.05.2009, 22:12
Paintball dobry, a ASG lepsze. Swego czasu pamiętam jak w każdy wolny weekend się chodziło na fort w Prokocimiu z kumplami powymiatać Ze 2 lata miałem przerwy bo czasu za bardzo nie było ale po wakacjach kupuje jakąś dobrą giwerę i będziemy szaleć od nowa.
BTW: Chodzi ktoś z Huty czasami na strzelanki
Można by kiedyś się ustawić i skoczyć na jakiś paintball np do "Forum"
Odpowiedz cytując