Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2384
Stary 13.05.2009, 20:54
Weźcie przenieście te rozmowy do tematu o euro...piszmy tutaj tylko informacje o budowie stadionu proszę!
Niech to funkcjonuje jakoś,a nie że wchodzimy do tematu o BUDOWIE a mamy info o euro 2008...
Odpowiedz cytując