|
Ja bym w weekend postawił na Barcelonę.
Jak wygrają to mają mistrza, w poprzedniej kolejce poczuli się za pewnie i temat upadł.
Teraz zapewne będą bardziej zdeterminowani.
Co do meczu Man U - Arsenal to nie stawiałbym na Man U, bo jak na mecz takiej rangi i z takim przeciwnikiem to kurs jest za niski. Wystarczy, że Man U będzie miał słabszy dzień, a Arsenal lepszy i niespodzianka gotowa.
Z polskiej ligi na weekend na pewno postawię też na Górnika. Odra dziś gra mecz ze Śląskiem, będzie trochę zmęczona (wiadomo jak to jest w naszej lidzie z grą co 3-4 dni), a Górnik ma nóż na gardle.
Ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe typy na weekendowe granie?
|