Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 13.05.2009, 18:15
przepraszam przepraszam
ale to raczej zasługa Rad Miasta które przedstawiały dokumenty i promowały miasto przed Komisją Wykonawczą.
Jak Poznań ładniej napisał i opisał np. w kategorii doświadczenie w organizacji imprez masowych Kajakarskie Mistrzostwa Świata na Malcie, Targi Poznańskie, koncert na stadionie, festiwal Malta i wszystkie imprezy w plenerze dostal wiecej pkt niz Kraków ktory przykładowo w dokumentach zaprezentował że "Kraków zorganizował koncert nad Wisłą"
Poznań w kategorii Transport przedstawił sieć PST zamiast metra, plany autostrady z Berlinem, z Warszawą, drogi szybkiego ruchu z Wrocławiem, Intercity Pn-Warszawa - 3h...itd" a Kraków pokazał że do Warszawy jedzie się 2x dłużej niż z Poznania, Autostrada jest do Wrocławia a do Warszawy nie planują jeszcze..."
itp itd...

kto dostał więcej punktów?
dla przypomnienia jak to wyglądało: http://stadiony.net/news.php?n=213

to wina złej promocji. i tyle
Odpowiedz cytując