Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
abruzzi
Member
Od: 01.2007
Offline
#
2370
13.05.2009, 17:07
po takiej dezyji to o budowie parkingów równolegle z trybunami w najbliższym czasie możemy poamarzyć.. Już wiadomo, że bedzie mniej pieniędzy z budżetu więc dobrze bedzie jak w terminie oddadza cały stadion wraz z zapleczem...
abruzzi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abruzzi
Znajdź inne posty napisane przez abruzzi