Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2367
Stary 13.05.2009, 16:44
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Matko..nie było innego miejsca...po pierwsze daleko, po drugie zgoda Legii a po trzecie kurnik! Już zdecydowanie wolałbym grać na Hutniku, lub ewentualnie Lubin
Bo to do Lubina najblizej...
Odpowiedz cytując