sandbender napisał(a):

Co do inwestycji "około" Euro.
Na 100% wiekszosc z nich stanie z jednego prostego powdou - miasto jest na granicy ustawowego zadłużenia, a kasa centralna zostanie przykrecona. Jak dla mnie na pewno odpadnie poszerzenie Reymonta, parkingi, droga na lotnisko.
Gorzej ma Wrocław - 59,7 % przy ustawowych 60. Jeszcze sie moze okazać, że do Euro przystapią z zarządem komisarycznym.
|
Jesli bedzie nowy stadion na te 33 tys ludzi,ale bez ulic itd
To naprawde przy komplecie niewiem jak wygladał bedzie wyjazd z tgo stadionu.
Przy 14tys zeby wyjechac z Piastowskiej czeka sie 20 minut ,wiec niewiem jak to bedzie za rok czy dwa.