Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#400
Stary 13.05.2009, 16:41
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Co do inwestycji "około" Euro.
Na 100% wiekszosc z nich stanie z jednego prostego powdou - miasto jest na granicy ustawowego zadłużenia, a kasa centralna zostanie przykrecona. Jak dla mnie na pewno odpadnie poszerzenie Reymonta, parkingi, droga na lotnisko.

Gorzej ma Wrocław - 59,7 % przy ustawowych 60. Jeszcze sie moze okazać, że do Euro przystapią z zarządem komisarycznym.


Jesli bedzie nowy stadion na te 33 tys ludzi,ale bez ulic itd

To naprawde przy komplecie niewiem jak wygladał bedzie wyjazd z tgo stadionu.

Przy 14tys zeby wyjechac z Piastowskiej czeka sie 20 minut ,wiec niewiem jak to bedzie za rok czy dwa.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując