Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
2361
13.05.2009, 16:00
Związku z tym, że nie ma u nas EURO, czy nie da się teraz pozmieniać tak tych planów budowy abyśmy zostali na R22 ? Podobno jest to możliwe gdzieś Wilczek wspominał.
westersyl