Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 13.05.2009, 16:00
Związku z tym, że nie ma u nas EURO, czy nie da się teraz pozmieniać tak tych planów budowy abyśmy zostali na R22 ? Podobno jest to możliwe gdzieś Wilczek wspominał.
Odpowiedz cytując