Endrju 1906 napisał(a):

|
Chodźcie dalej koleżanki i koledzy na wybory ! Oni Wam wszyscy zrobią dobrze przed wyborami, potem to już tylko koryto, koryto i koryto dla kolesi ! Miarka sie już przebrała. Darmozjady pierdo... !
|
Widzisz tylko ze dzieki umiejetnym wykreslaniu krzyzykow w liscie wyborczej to koryto znalazlo sie nie w krakowie bo my nie mamy nikogo na gorze kto sie za nami chcial wstawic...