Belzebub napisał(a):

A ja wole żeby tacy kibice, chodzili na ul.Kałuży niz na Reymonta..
Jakby nie B.Cupiał to też bys miał drużyna walcząca o utzrymanie i pewnie po 6-8 tyś na meczu..nie sorry wtedy pewnie byłbys za Legia..
Lechia czy Śląsk jeśli beda tylko grać w ekstraklasie to prędzej niż my zapelnia swoje stadiony!
Jedno miasto njeden klub!
|
A ja wolę żebyś nie dzielił Krakowa na Reymonta i Kałuży, bo o Euro walczyło jedno miasto i trzeba patrzec racjonalnie na to, co się robi. UEFA każe nam budowac 50 tysieczniki, a jak się skonczą mistrzostwa to będą nas mieli daleko w d... i sobie radźcie ze stadionami. Kiedyś w tv był reportaz o tym, co się dzieje ze stadionami w Portugalii. Kraków był, jest i będzie, a Euro miesiac i po zabawie.