Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 13.05.2009, 14:12
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
A ja wole żeby tacy kibice, chodzili na ul.Kałuży niz na Reymonta..

Jakby nie B.Cupiał to też bys miał drużyna walcząca o utzrymanie i pewnie po 6-8 tyś na meczu..nie sorry wtedy pewnie byłbys za Legia..

Lechia czy Śląsk jeśli beda tylko grać w ekstraklasie to prędzej niż my zapelnia swoje stadiony!
Jedno miasto njeden klub!
A ja wolę żebyś nie dzielił Krakowa na Reymonta i Kałuży, bo o Euro walczyło jedno miasto i trzeba patrzec racjonalnie na to, co się robi. UEFA każe nam budowac 50 tysieczniki, a jak się skonczą mistrzostwa to będą nas mieli daleko w d... i sobie radźcie ze stadionami. Kiedyś w tv był reportaz o tym, co się dzieje ze stadionami w Portugalii. Kraków był, jest i będzie, a Euro miesiac i po zabawie.
Odpowiedz cytując