Wyświetl pojedynczy post
zawiślak23
Junior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 13.05.2009, 11:20
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Nie traktuj mojego postu jakbym był zwolennikiem jakiejś partii !! Moje stwierdzenie bierze się stąd iż to Grzesiu "czesio" Schetyna lobbował na rzecz Wrocławia a Donald jak wiadomo Gdańska nie odpuści!! I nie pisz mi tu żebym szedł płakać do Jarusia bo mnie Jarek JEB** To jest polityczne zagranie a teraz u władzy jest PO i to oni mogą lobbowac w obecnej sytuacji!! Trudno to zrozumieć Jakby rządził teraz PIS wymagał bym od kaczora interwencji aby najlepsze polskie miasto zostało potraktowane należycie, a skoro rządzi PO to tego samego wymagam od nich!! Co mnie obchodzi co, kto wybrał 2 lata temu!! Decyzje zapadały na pewno teraz, po interwencjach polityków, a Kraków ma obecnie tylko nieudacznikow Panów Ziobro czy Gowin którzy na arenie międzynarodowej nie znaczą nic...

Zgadzam się z tobą co do nieudaczników.Ale Platini powiedział wyraźnie ,że te 4 miasta wybrane podpisały na samym początku(ok.3 lata temu) umowę z UEFĄ.Nie mogło być innej decyzji.
Odpowiedz cytując