wiertar napisał(a):

no troche sie pomyliłeś.. mam 6 lat i własnie wróciłem z zerówki..
patrząc twoim tokiem rozumowania to Poznań też nie powinnien sie załapac bo przecież jest Chorzów ktory ma/ma mieć wiecej miejsc niz dopiero budowane stadiony....
trzeba być slepym zeby nie zauważyć ze w naszym kraju dalej rządzą powiązania i układy.....
hehe zobaczycie autostrady,albo wogole albo takie jak rozpadający sie stadion w Poznaniu....zresztą Arena mistrzostw europy 2012 parodia
|
O ile cie nauczyli liczyc w tej zerowce ,to zauwaz iz Poznan ma miec docelowo stadion na 45.000 ludzi, a Chorzow ma stadion na 48.000 tysiecy. Roznica MINIMALNA . Plus to ze Poznan ma autostrady w kazda strone(ewentualnie beda wybudowane czy dokończone na Euro) , a Chorzow nie ma takiego luksusu. Zauwaz ze odpadl Dniepropietrowsk a tam stadion juz zostal oddany.Ale ze byl za maly to odpadl. I tyle. Ukladow szukaj w magistracie krakowskim bo z przyciaganiem inwestycji pod Wawel takze maja problem.
I chcialem sie odniesc do jeszcze jednej kwestii poruszonej takze w tej dyskusji. Nie dalo sie WYWALIC jednego miasta i wstawic Krakowa. Dlatego, ze z miastami organizatorami podpisano umowy. Gdyby ktos taka umowe zerwal, to proisze wyobrazic sobie o jakiej ewentualnej kwocie odszkodowania musielibysmy mowic. To tyle. Zycze szybkiego otarcia łez i uświadomienia sobie ze juz za rok NASZA UKOCHANA WISLA bedzie grala na nowym stadionie przy ulicy Reymonta 22.