Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 13.05.2009, 11:09
Ja polecam ASG. Mniejsze koszty, realistycznie wykonane bronie i po zabawie nie wygladasz jak malarz

no i mozna poszalec w kazdym lesie
Powód: JJJBG!!!!
Ostatnio edytowane przez Arteka1906 : 13.05.2009 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując