Temat
:
Paintball
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
5
13.05.2009, 11:09
Ja polecam ASG. Mniejsze koszty, realistycznie wykonane bronie i po zabawie nie wygladasz jak malarz
no i mozna poszalec w kazdym lesie
Powód: JJJBG!!!!
Ostatnio edytowane przez Arteka1906 : 13.05.2009 o godz. 12:08.
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906