Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 13.05.2009, 10:25
tomaszek67 napisał(a):Wyświetl post
Kolego, to nie Poznań, a Wrocław lub Gdańsk powinni wywalić, a na ich miejsce wrzucić Kraków. Chyba że Twoje zgody z Lechią z Gdańska i Śląskiem z Wrocławia, a kosa z Lechem z Poznania nie pozwalają ci dostrzec, że póki co to we Wrocławiu i w Gdańsku nie ma w ogóle stadionów.
Stadion zawsze można zbudować, a porównanie Gdańska albo Wrocławia do Poznania trąca o nadużycie. Jakoś tak się złożyło, że najpiękniejsze miasta w Polsce trzymają razem - fajnie nie? . A Poznań to może chodniki im czyścić. A więc fajnie by było, by to one były reprezentacją naszego kraju, a nie JAKIŚ Poznań. Po ptokach,, Dla mnie paranoja.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując