tomaszek67 napisał(a):

|
Kolego, to nie Poznań, a Wrocław lub Gdańsk powinni wywalić, a na ich miejsce wrzucić Kraków. Chyba że Twoje zgody z Lechią z Gdańska i Śląskiem z Wrocławia, a kosa z Lechem z Poznania nie pozwalają ci dostrzec, że póki co to we Wrocławiu i w Gdańsku nie ma w ogóle stadionów.
|
Stadion zawsze można zbudować, a porównanie Gdańska albo Wrocławia do Poznania trąca o nadużycie. Jakoś tak się złożyło, że najpiękniejsze miasta w Polsce trzymają razem - fajnie nie?

. A Poznań to może chodniki im czyścić. A więc fajnie by było, by to one były reprezentacją naszego kraju, a nie JAKIŚ Poznań. Po ptokach,, Dla mnie paranoja.