Temat
:
Komentarze nt. organizacji i aspekty pozaboiskowe EURO 2012
Wyświetl pojedynczy post
bar80
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
209
13.05.2009, 10:01
ja też jestem zdania ,że wystarczy niech nam stadion wybudują a całą tą chołote co się zjedzie na mistrzostwa razem z "naszymi" politykami niech sobie inne miasta goszczą !
bar80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bar80
Znajdź inne posty napisane przez bar80