Wyświetl pojedynczy post
bar80
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 13.05.2009, 10:01
ja też jestem zdania ,że wystarczy niech nam stadion wybudują a całą tą chołote co się zjedzie na mistrzostwa razem z "naszymi" politykami niech sobie inne miasta goszczą !
Odpowiedz cytując