Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 13.05.2009, 08:41
Maciejj napisał(a):Wyświetl post
Łukasz Burliga grał dziś 17minut ostatnie u wyspiarzy w I lidze
niestety ale on co kolejkę gra ogony

szkoda że w Wiśle jest niedostatek pieniędzy, można było przejąć Kmitę i zrobić z niej to czym była na początku, a i nasi chłopcy mieliby większe możliwości ogrywania się, no i nie trzeba by było wypożyczać zawodników na drugi koniec Polski
Odpowiedz cytując