Maciejj napisał(a):

Łukasz Burliga grał dziś 17minut ostatnie u wyspiarzy w I lidze
|
niestety ale on co kolejkę gra ogony
szkoda że w Wiśle jest niedostatek pieniędzy, można było przejąć Kmitę i zrobić z niej to czym była na początku, a i nasi chłopcy mieliby większe możliwości ogrywania się, no i nie trzeba by było wypożyczać zawodników na drugi koniec Polski