Temat
:
Screw you guys, I`m goin` home...
Wyświetl pojedynczy post
buldus
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
33
12.05.2009, 23:45
Ja wlasnie katuje sie South Parkami
Zaczalem od pierwszej serii i to jest mega chory serial i za to go kocham
Moim ulubionym odcinkiem jest odcinek, w ktorym byl recznik ktory mowil i non stop jaral
Pozdro
Moje Sety klubowe
NOWY SET! Buldus Hit Mix Vol 1!
http://buldus.przeklej.pl//
buldus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buldus
Znajdź inne posty napisane przez buldus