Wyświetl pojedynczy post
Neon
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6690
Stary 12.05.2009, 22:00
Lech po rundzie jesiennej wyprzedzał Legię bilansem bramkowym, a na wiosne to wiadomo jak im idzie. Jedynie po 2 pierwszych zwycięstawach mieli 3pkt przewagi nad resztą co zresztą było największą przewagą nad drugim zespołem jaką udało się wypracować jakiemukolwiek liderowi w tym sezonie.
Także nie wiem kto i kiedy koronował na mistrza akurat Lecha ale nie miało to faktycznych podstaw w ich dokonaniach w lidze.
W tej chwili Wisła ma 1pkt przewagi co jest przewagą żadną i tak naprawdę do ostatniej kolejki może toczyć się walka. Matematycznie na mistrza szanse ma nadal 5 drużyn.
Odpowiedz cytując