jurukuru napisał(a):

|
mam pytanie, poratujcie. Już mi się to drugi raz dzieje. Włączam kompa wchodze na mozille i oto coś takiego: PROGRAM FIREFOX ZOSTAŁ JUŻ URUCHOMIONY, ALE NIE ODPOWIADA. ABY OTWORZYĆ NOWE OKNO, NALEŻY NAJPIERW ZAKOŃCZYĆ ISTNIEJĄCY PROCES PROGRAMU FIREFOX LUB UROCHOMIĆ PONOWNIE SYSTEM. \
|
Miałem ostatnio podobny problem odinstalowałem Firefoxa i zainstalowałem najnowszą wersję i śmiga elegancko
Więc spróbuj zainstalować nową wersję i powinno być dobrze.