Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
anika
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
1124
12.05.2009, 12:25
muszą dać w miarę prostą, żeby im za rok nie powiedzieli, że celowo obniżają poziom i w ogóle
anika
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anika
Znajdź inne posty napisane przez anika