donPedro23 napisał(a):

|
Bardzo dziękuję za dość rozbudowaną odpowiedź na moje, mimo wszystko proste, pytanie. Pozdro dla TurboKumatych
|
Prosze bardzo. Pozdro.
mic napisał(a):

|
Stworzcie osobny temat gdzie bedzie sie wpisywac nick - czas bana - za co, i po problemie
|
Nasze forumowe Yad Vashem liczy ponad 2tys pozycji.
To za duzo na osobny temat.