Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1060
Stary 12.05.2009, 11:17
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Jesli ktos dostaje bana czasowego to niech lepiej sie nie loguje znow z pytaniem "za co"
Stworzcie osobny temat gdzie bedzie sie wpisywac nick - czas bana - za co, i po problemie
Odpowiedz cytując