|
A tak off-topicowo...czy Guli to jakis kryminalista ?!
Tak, temat zostal usuniety przez jednego z m. , na prosbe z.
Nie moge napisac kto usunal, ale nie byl to w. jak w. by sadzila.
skonczcie z ta k...a turbokumatoscia i tajemniczoscia.
***********
#2
chcialem Wam przedstawic jednego niereformowalnego kutasa:
arszawin.do.wisly
baszczu.trzymajsie
cantoro42
jeslisiedzisznaDclaphands
kochur
mariusz.agh
mily94.ts
nad.Legły
oskar_TS
rezystor
sagan42
wislak.xxlecia
WISLAK_FFC
wojtek.nh
michalek.ts
i to nie jest koniec.
Ten frajer jest wywalany z czestotliwoscia jazdy tramwaju linii 4. I ciagle wraca, bimbajac sobie z zasad ktorych my tutaj przestrzegamy. To tylko przyklad. Niestety jeden z wielu.
Jesli ktos dostaje bana czasowego to niech lepiej sie nie loguje znow z pytaniem "za co". Bo to bedzie koniec jego jakiejkolwiek egzystencji na forum.
CZas na takie zabawy minal dzis rano.
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 12.05.2009 o godz. 09:26.
|