wojtek90059 napisał(a):

|
Witam! Mam panowie takie pytanie, otóż wczoraj dostałem od dziewczyny oryginalnego FM 2009 i się teraz zastanawiam co warto zainstalować z dodatków, łatki itp. Czy ktoś kumaty mógłby stworzyć listę dodatków, które poprawiają realizm i inne wartości gry? A i mam pytanie, czy gracie gdzieś w necie?
|
Koniecznie musisz zainstalować wszystkie trzy patche po kolei : 9.1, 9.2, 9.3.
Ściągnij sobie oczywiście koszulki, herby i zdjęcia piłkarzy.