|
Marcelo i Sobol najprawdopodobniej wracają do zdrowia i pewnie znajda sie w pierwsyzm skladzie w niedziele.
To juz mamy swiatelko w tunelu.
Nie bedzie Rafała ,ale mysle ze Piotrek Cwielong dopoki bedzie mial sily to bedzie godnie go zastepowal
No i ta nasza wyjazdowa pseudoskutecznosc.
Musimy jakos sie przelamac.Wygrac w Lodzi i wreszcie strzelic jakies bramki na wyjazdach
|