Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 11.05.2009, 21:43
Marcelo i Sobol najprawdopodobniej wracają do zdrowia i pewnie znajda sie w pierwsyzm skladzie w niedziele.
To juz mamy swiatelko w tunelu.



Nie bedzie Rafała ,ale mysle ze Piotrek Cwielong dopoki bedzie mial sily to bedzie godnie go zastepowal

No i ta nasza wyjazdowa pseudoskutecznosc.
Musimy jakos sie przelamac.Wygrac w Lodzi i wreszcie strzelic jakies bramki na wyjazdach
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując