Wyświetl pojedynczy post
Wislak1906_TS
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7832
Stary 11.05.2009, 20:18
S88 napisał(a):Wyświetl post
Macie jakis rozpis kogo moze Wisla trafic w pucharach europejskich? Wiem, ze jeszcze waza sie losy w roznych ligach, ale tak mnie naszlo, gdzie mozemy jechac w wakacje
Masz tu Ligę Mistrzów (oczywiście zakładając, że Wisła będzie MP '09)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mi...UEFA_2009/2010
Może być Irlandia, Macedonia (2 runda) i tak dalej wszystko masz wypisane.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując