S88 napisał(a):

Macie jakis rozpis kogo moze Wisla trafic w pucharach europejskich? Wiem, ze jeszcze waza sie losy w roznych ligach, ale tak mnie naszlo, gdzie mozemy jechac w wakacje
|
Masz tu Ligę Mistrzów

(oczywiście zakładając, że Wisła będzie MP '09)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mi...UEFA_2009/2010
Może być Irlandia, Macedonia (2 runda) i tak dalej wszystko masz wypisane.