<wislak88> napisał(a):

|
Zna ktoś jakiegos lakiernika artyste bo musze zrobić kilka zaprawek w aucie ale żeby bylo tanio. Mam z 5 zarysowań wiec chciałbym się zmieścić w 400zł. Malowanie calego elementu odpada bo za drogo.
|
A te zarysowania na jakich elementach sa
