Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
S88
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: Widok
Offline
#
7830
11.05.2009, 20:09
Macie jakis rozpis kogo moze Wisla trafic w pucharach europejskich? Wiem, ze jeszcze waza sie losy w roznych ligach, ale tak mnie naszlo, gdzie mozemy jechac w wakacje
BRONOWICE!
S88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do S88
Znajdź inne posty napisane przez S88